Ostutingimused

Kuidas osta?

Anni pesusalongi tooteid on võimalik osta kahel viisil – salongist kohapealt ja e-poest www.pesusalong.ee

Anni pesusalongid

Anni pesusalongid asuvad Tartus, Tasku keskuses (Turu 2, avatud E-L 10-21, P 10-18), Lõunakeskus (Ringtee 75, avatud E-L 10-21, P 10-19) ja Eedeni keskuses (Kalda tee 1c, avatud E-P 10-21).

Kohapeal saab maksta nii sularahas kui ka kaardiga.

Tellimine e-poest

Enne tellimust tutvuge ostutingimustega.

Tellimused võetakse vastu ööpäevaringselt. Tellimuse sooritamiseks valige toode, sobilik suurus ja kogus ning lisage see ostukorvi. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta ostma. Palun jälgige ekraanile ilmuvaid juhiseid. Tellimuse sooritamisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kohale toimetamiseks. Tellimuse vormistamiseks valige tarne- ja makseviis. Kinnitage tellimus.

Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohale toimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul. Juhul, kui tellimisel tekib mingi tõrge või vajad tellimisel lisainformatsiooni, saab küsimuse või tellimuse esitada ka e-maili või telefoni teel. Võta ühendust aadressil anni@pesusalong.ee, telefon 5346 3253. Olge hoolas oma suuruse valimisel ja kasutage meie e-poe suuruste tabeleid õige suuruse leidmiseks. Alati võite pöörduda abi saamiseks meie poole ja võtta ühendust telefoni või e-posti teel.

Teie tellimuse vormistamisel väljastatakse e-maili teel tellimuse kinnitus. Tellimuse kinnituses on ära toodud nii tellitud tooted kui ka Teie kontaktandmed koos tellimuse sihtkoha andmetega. Vastavalt Teie poolt valitud makseviisile saate tasuda kauba eest mõne meie E-poe pangalingi kaudu.

Makseviisid

Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist. Tellimuse kinnitus ei tähenda, et tellimus on välja saadetud, vaid et tellimus on vastu võetud ja ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul tellimuse vormistamisest, palun võtke meiega ühendust anni@pesusalong.ee või 610 8899. Võimalik, et Teie poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.

ARVEGA
Kui Teil ei ole võimalik tasuda kauba eest meie poolt pakutavate pangateenuste kaudu, võimaldame teile tasumise arvega. Palun võtke meiega ühendust e-maili teel anni@pesusalong.ee arve saamiseks. Arve tasumisel palume mitte unustada märkimast selgitusse arve numbrit. Kui maksja ei ole sama isik, kes tellimuse vormistas, palume ära märkida ka tellija nimi. Valesti sisestatud tellimuse tühistamiseks võtke koheselt meiega ühendust e-posti või telefoni teel.

KINKEKAARDIGA
Anni pesusalongis on võimalik tasuda ostu eest ka kinkekaardiga. Kinkekaardiga tasumiseks tuleb sisestada elektroonilise kinkekaardi number. Kinkekaardi summa arvestatakse ostukorvi summast maha. Kui ostjal on füüsilise kinkekaart (ostetud salongist), siis tuleb enne maksmist vahetada elektroonilise kinkekaardi vastu, mida saab teha kirjutades e-maili aadressile anni@pesusalong.ee. Kinkekaardid kehtivad 6 kuud pärast kinkekaardi ostmist.

INTERNETIPANGAGA
Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta oma Intereneti kaudu tehtud ostude eest.  Teid suunatakse leheküljele, kus Sa saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.

Tellimus võetakse töösse ja hakatakse täitma pärast tellimuse eest tasumisele kuuluva summa laekumist meie arvelduskontole.

Tellimuse kohaletoimetamine

Tellitud toodete kohale toimetamine toimub 5 tööpäeva jooksul. Kauba kohale toimetamise aeg ja maksumus sõltub sellest, missuguse kohale toimetamise viisi Te olete tellimust vormistades valinud.

Kauba tagastamine

Kui tellitud toode ei vasta Teie ootustele või ei sobi, on Teil õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Palume teavitada meid koheselt pärast tellimuse kättesaamist. Kui soovite toote ümber vahetada teise toote või suuruse vastu, aitab kohene teavitamine meil kiirendada Teile sobiva suuruse või toote broneerimist. Tagastatav või vahetatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja pakendis.

Toote proovimisel vältige selle kokkupuudet kosmeetika või parfüümiga. Tagastamise korral paki kaup korrektselt. Müügipakendi või toote rikkumise korral kaup tagastamisele ei kuulu. Kui ostja soovib tagastatud toote eest raha, kanname kauba eest tasutud summa tagasi samale arveldukontole hiljemalt 30 päeva jooksul. Raha kantakse kontole pärast seda kui tagastatud kaup on meieni jõudnud. Postikulu kauba tagastamisel tasub ostja. Tagastamine on võimalik posti teel ja tagastamisele ei kuulu tellimuse transpordikulu. Eelneval kirjalikul kokkuleppel on võimalik kaupa tagastada ka Anni pesusalongides kohapeal.

Värvitoonide osas ei pruugi ekraanilt nähtu reaalse värvitooniga 100% klappida. Pildid on illustratiivse tähendusega ja Sinu ekraani seadete üle puudub meil kontroll.

Toote ostmisest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise momendil ning pakume toote parandamist, asendamist või raha tagastamist. Need tingimused ei kehti juhul kui kauba puudus või defekt on tingitud toote või pakendi valest kasutamisest või avamisest.

Kõik tagastamistingimused on kooskõlas kehtivate seadustega. Kõik meie poes müügis olevad tooted sisaldavad kehtivat käibemaksu.

Müüja õigused

Meil on õigus ühepoolselt muuta hindasid. Meil on õigus tellimusest taganeda, juhul kui tellitud toode on laost lõppenud. Sellisel juhul tagastame raha või pakume teist samaväärset toodet asendama.

Privaatsus

Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.

Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib meie poole alati pöörduda: anni@pesusalong.ee